Kniha pro děti: Nártoun Olin vypráví

Novinka Tip
Kniha pro děti: Nártoun Olin vypráví

Dobrodružný příběh s vyšším přesahem o rošťárnách, pátrání a o tom, jak je důležité si vážit toho pravého přátelství.

Redaktor Pralesních novin Nártoun Olin vás zavede svým vyprávěním s tajemnou zápletkou do zvířecí říše, kde je spousta rošťáků, kteří nemají nouzi o dobrodružství, ale ani o průšvihy. Lev Tonda a bobr Pepa, navzdory mnoha nástrahám, zachrání nejen své přátelství, ale vlastně i celou zvířecí říši.

Naši čtenáři budou pátrat a dostávat otázky tak, že se sami mohou stát spolupracovníky Nártouna Olina. A vy dospěláci, co si myslíte, že už jste dospělí, se sami rychle vrátíte do dětských let.

349 Kč
Skladem

O Knize

Redaktor Pralesních novin Nártoun Olin vás zavede svým roztomile upřímným vyprávěním s tajemnou zápletkou do zvířecí říše, kde se setkáte se spoustou rošťáků, kteří nemají nouzi o dobrodružné zážitky, ale ani o všelijaké průšvihy. Lev Tonda a bobr Pepa, navzdory mnoha nástrahám, nakonec zachrání nejen své přátelství, ale vlastně celou zvířecí říši. A ještě si při tom užijete plný pytel legrace.

Naši čtenáři budou pátrat a dostávat otázky, takže se sami mohou stát Olinovými spolupracovníky. A vy dospěláci, co si myslíte, že už dávno nejste dětmi, se sami rychle vrátíte do těch kouzelných let, kdy nic není nemožné…

Dobrodružství s báječnou atmosférou, kde nejde jen o lumpárny nebo pátrání takřka detektivní, ale i o to, jak je důležité si vážit přátelství. Olin přináší všem zvídavým čtenářům a posluchačům poutavý příběh, který nestačí jen číst, to se zkrátka musí prožít!

Kniha je určená pro děti ve věku 4 – 99 let.

Ke knize je navíc ZDARMA ke stažení hudební album Nártoun Olin vypráví, i když knihu nezakoupíte.


Autoři strávili na knize celkem 1082 hodin práce po večerech, což je celkem 135 pracovních dní a kniha vznikala téměř dva roky.

 

Bibliografické údaje

Název: Nártoun Olin vypráví - lvíček a bobr kámoši jsou

Autor: Radek Štícha a Patrik Klán

Nakladatel: Nártoun Olin s.r.o.

EAN: 9788027065721

ISBN: 978-80-270-6572-1

Ilustrace: Radek Štícha

Text: Patrik Klán

Popis: Kniha je vázaná, má 64 stran, česky

Rozměry: 22,5 × 26,5 cm

Rok vydání: 2019 (1. vydání)

Kód Kód: K-001
Kategorie: Knihy pro děti

Prolistujte si knihu pro děti Nártoun Olin vypráví

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení