Kniha pro děti: Nártoun Olin vypráví

Novinka Tip
Kniha pro děti: Nártoun Olin vypráví

Dobrodružný příběh s vyšším přesahem o rošťárnách, pátrání a o tom, jak je důležité si vážit toho pravého přátelství.

Redaktor Pralesních novin Nártoun Olin vás zavede svým vyprávěním s tajemnou zápletkou do zvířecí říše, kde je spousta rošťáků, kteří nemají nouzi o dobrodružství, ale ani o průšvihy. Lev Tonda a bobr Pepa, navzdory mnoha nástrahám, zachrání nejen své přátelství, ale vlastně i celou zvířecí říši.

Naši čtenáři budou pátrat a dostávat otázky tak, že se sami mohou stát spolupracovníky Nártouna Olina. A vy dospěláci, co si myslíte, že už jste dospělí, se sami rychle vrátíte do dětských let.

349 Kč
Skladem

O Knize

Redaktor Pralesních novin Nártoun Olin vás zavede svým roztomile upřímným vyprávěním s tajemnou zápletkou do zvířecí říše, kde se setkáte se spoustou rošťáků, kteří nemají nouzi o dobrodružné zážitky, ale ani o všelijaké průšvihy. Lev Tonda a bobr Pepa, navzdory mnoha nástrahám, nakonec zachrání nejen své přátelství, ale vlastně celou zvířecí říši. A ještě si při tom užijete plný pytel legrace.

Naši čtenáři budou pátrat a dostávat otázky, takže se sami mohou stát Olinovými spolupracovníky. A vy dospěláci, co si myslíte, že už dávno nejste dětmi, se sami rychle vrátíte do těch kouzelných let, kdy nic není nemožné…

Dobrodružství s báječnou atmosférou, kde nejde jen o lumpárny nebo pátrání takřka detektivní, ale i o to, jak je důležité si vážit přátelství. Olin přináší všem zvídavým čtenářům a posluchačům poutavý příběh, který nestačí jen číst, to se zkrátka musí prožít!

Kniha je určená pro děti ve věku 4 – 99 let.

Ke knize je navíc ZDARMA ke stažení hudební album Nártoun Olin vypráví, i když knihu nezakoupíte.


Autoři strávili na knize celkem 1082 hodin práce po večerech, což je celkem 135 pracovních dní a kniha vznikala téměř dva roky.

 

Bibliografické údaje

Název: Nártoun Olin vypráví - lvíček a bobr kámoši jsou

Autor: Radek Štícha a Patrik Klán

Nakladatel: Nártoun Olin s.r.o.

EAN: 9788027065721

ISBN: 978-80-270-6572-1

Ilustrace: Radek Štícha

Text: Patrik Klán

Popis: Kniha je vázaná, má 64 stran, česky

Rozměry: 22,5 × 26,5 cm

Rok vydání: 2019 (1. vydání)

Kód Kód: K-001
Kategorie: Knihy pro děti

Prolistujte si knihu pro děti Nártoun Olin vypráví

Zpět do obchodu