VIP set: Kniha Nártoun Olin vypráví + plecháček

Neohodnoceno

Koupí tohoto VIP setu získáte knihu a plecháček Nártouna Olina. Děti si tak po pohádce můžou dát třeba oblíbené kakao z plecháčku s vlastním jménem a motivem svého knižního hrdiny. 

Dobrodružný příběh s vyšším přesahem o rošťárnách, pátrání a o tom, jak je důležité si vážit toho pravého přátelství.

Motiv Plecháčku Nártouna Olina a jméno vašeho dítka, které chcete uvést na plecháčku, nám upřesníte po objednávce do emailu. Plecháček je s věnováním od Nártouna Olina.

 

629 Kč
Skladem

O Knize

Redaktor Pralesních novin Nártoun Olin vás zavede svým roztomile upřímným vyprávěním s tajemnou zápletkou do zvířecí říše, kde se setkáte se spoustou rošťáků, kteří nemají nouzi o dobrodružné zážitky, ale ani o všelijaké průšvihy. Lev Tonda a bobr Pepa, navzdory mnoha nástrahám, nakonec zachrání nejen své přátelství, ale vlastně celou zvířecí říši. A ještě si při tom užijete plný pytel legrace.

Naši čtenáři budou pátrat a dostávat otázky, takže se sami mohou stát Olinovými spolupracovníky. A vy dospěláci, co si myslíte, že už dávno nejste dětmi, se sami rychle vrátíte do těch kouzelných let, kdy nic není nemožné…

Dobrodružství s báječnou atmosférou, kde nejde jen o lumpárny nebo pátrání takřka detektivní, ale i o to, jak je důležité si vážit přátelství. Olin přináší všem zvídavým čtenářům a posluchačům poutavý příběh, který nestačí jen číst, to se zkrátka musí prožít!

Kniha je určená pro děti ve věku 4 – 99 let.

Ke knize je navíc ZDARMA ke stažení hudební album Nártoun Olin vypráví, i když knihu nezakoupíte.


Autoři strávili na knize celkem 1082 hodin práce po večerech, což je celkem 135 pracovních dní a kniha vznikala téměř dva roky.

 

Bibliografické údaje

Název: Nártoun Olin vypráví - lvíček a bobr kámoši jsou

Autor: Radek Štícha a Patrik Klán

Nakladatel: Nártoun Olin s.r.o.

EAN: 9788027065721

ISBN: 978-80-270-6572-1

Ilustrace: Radek Štícha

Text: Patrik Klán

Popis: Kniha je vázaná, má 64 stran, česky

Rozměry: 22,5 × 26,5 cm

Rok vydání: 2019 (1. vydání)

 

o plecháčku

Kovový smaltovaný hrnek s uchem a černým lemem, plecháček, si děti zamilují. Díky jejich jménu na plecháčku si hrnek vždy poznají a mají svého knižního hrdinu stále u sebe. Na snídani, oběd, svačinu, nebo večeři.

Plecháček je určen pouze k ručnímu mytí.

 

Plecháček nártouna olina

Výška: 77 mm

Průměr: 90 mm

Materiál: kov

Barva: bíla, černý lem

Objem: 340 ml

Potisk: sublimace

 

Kód Kód: K-003
Kategorie: Knihy pro děti

Prolistujte si knihu pro děti Nártoun Olin vypráví